Posielajte mi novinky!

Nezahrávame sa s ohňom, a preto nám stačí váš e-mail, aby sme Vás mohli informovať.

Od 25.5.2018 nemôžeme kvôli zmene zákona o ochrane osobných údajov používať našu databázu organizácií a dobrovoľníckych ponúk, pretože by nás to stálo nemalé peniaze. Prístup do databázy nebude po tomto dátume funkčný pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky ani pre dobrovoľnícke organizácie. Všetky údaje, ktoré ste nám poskytli, budú vymazané. Radi by sme však zostali s Vami v kontakte a preto potrebujeme Váš súhlas.

Rozhodli sme sa prejsť na iný spôsob informovania, a to prostredníctvom priameho uverejňovania dobrovoľníckych ponúk na našej webovej stránke. Nebudete sa tak musieť nikam prihlasovať a ponuky uvidíte hneď, ako k nám na stránku prídete. Chvíľu nám bude trvať, kým takýto spôsob rozbehneme, a preto máme ešte jednu alternatívu. Budeme posielať newsletter, teda informačný leták, kde nájdete aktuálne informácie z oblasti dobrovoľníctva. Aby sme vám mohli informácie posielať, potrebujeme Váš výhradný súhlas k uloženiu Vášho e-mailu do našej novej databázy kontaktov a zvlášť potrebujeme súhlas k tomu, aby sme Vám informácie mohli posielať. Potvrďte prosím oba súhlasy, aby ste dostávali informácie o dobrovoľníctve tak, ako si želáte.

Váš súhlas môžete prejaviť tu:

Súhlasy sú udelené na dobu neurčitú a oba tieto súhlasy môžete kedykoľvek odvolať písomne zaslaním e-mailu na našu e-mailovú adresu gdpr@dobrovolnictvott.sk. Vašu e-mailovú adresu neposkytneme žiadnej tretej strane a nebudeme ju používať na žiadne iné účely, ako sme uviedli vyššie. A samozrejme ak si neželáte informácie od nás dostávať, tak jednoducho teraz nič nevypĺňajte.

No keď máme byť úprimní, tak budeme veľmi radi, ak sa budete o dobrovoľníctvo zaujímať aj naďalej a zostanete s nami v kontakte :)

Zuzka Jankechová za celý tím TDC